Rreth Nesh

PROFILI I KOMPANISË

abtit_line
2

Happy Arts & Crafts (Ningbo) Co., Ltd. u themelua në vitin 1995 në Ningbo të Kinës, e cila është 30 minuta larg një prej porteve më të mëdhenj në botë.Përparësitë tona të forta janë në prodhimin e lodrave prej druri, lodrave plastike me rërë dhe lodrave prej pëlhure.Ne kemi certifikatë ICTI, BSCI dhe Gots për pëlhurë.Ne kemi një laborator shumë të kompletuar në shtëpi për testime fizike dhe punojmë me BV, SGS, ITS, MTS, UL për testim dhe inspektim.Ne kemi punonjës prej 1000+, duke përfshirë 20+ stilistë lodrash, 30+ punëtorë teknikë, 50+ njerëz QA & QC.Ne ofrojmë jo vetëm shërbim OEM për klientin, por gjithashtu bëjmë shumë biznes ODM.Ne fabrika është e njohur si cilësi e lartë, aftësi teknologjike me përvojë dhe çmim konkurrues.Dizajni dhe zhvillimi Hape bazohet në sigurinë, montimin e lehtë, përvojën e mirë të klientit dhe inovacionin.Gjatë 25 viteve të fundit, fabrika Hape ka punuar me shumë marka të famshme, si IKEA, Lovevery, Pottery Barn Kids, Crayola, etj, ne kemi qenë furnizuesi i tyre i besuar për rreth 10 vjet.Koha jonë e marrjes së mostrës mund të jetë 3-10 ditë që varet nga sa e ndërlikuar është dizajni.

Little Room është një nga markat e regjistruara të Hape.Disa nga klientët nuk kanë emrin e tyre të markës ose kutinë e ngjyrave, Dhoma e Vogël është e hapur për klientin.Në dhomën e vogël, do të ketë shumë dizajne që mund të personalizohen.

Qëllimi ynë është që të jemi prodhimi më i mirë OEM & ODM për ju.

4_看图王
1
915bc7ce
0bbebc61

PARTNERËT GLOBALE

PARTNERËT GLOBALE

PAS SHERBIMIT TE SHITJES

1. Merrni komentet e klientit

Merrni komentet e klientit

2. Të dallojë klasifikimin e informacionit të feedback-ut dhe metodat përkatëse të përpunimit

Mungesa e sasisë >

Kërkoni të dhënat e transportit, nëse konfirmohet se është nën transportin, organizoni të ribotoni sasinë në grupin tjetër

Mungojnë pjesë >

Ribotuar në porosinë e radhës

Mungesa e sasisë >

Fotografia e ofruar nga klienti --- Rilëshuar në grupin tjetër të porosive

Pesha e produktit >

Klienti ofron informacione për grupin dhe fotot e problemit --- Bëni planin e përmirësimit CAP --- Kushtojini vëmendje të veçantë prodhimit vijues